Víkendová Paříž a zábava

Víkendová Paříž a zábava

Zobrazte si volné zájezdy a eurovíkendy do paříže a ostatních evropských velkoměst. Stačí vyplnit vyhledávací formulář. Obratem se vám zobrazí všechny volné zájezdy.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Disneyland Paris

Disneyland se nachází cca. 30 km od Paříže a je povinností ho navštívit, pokud je výlet do Paříže rodinného typu s dětmi. Vyžít a doslova vyblbnout se tu můžou jak děti, tak i dospělí. Chce to jen se trochu uvolnit a dovádět s dětmi, které bývají návštěvou tohoto zábavního parku s nekonečným množstvím zábavních atrakcí přímo nadšené. Disneyland je rozdělen do 5 částí (Hlavní třída, Hraniční země, Země dobrodružství, Země pohádek a Země objevů). Na tomto výletě asi nedáte z ruky fotoaparát, protože děti se budou chtít vyfotit určitě se všemi pohádkovými postavičkami, které tu stojí.

Versailles

Zámek Versailles nechal postavit francouzský král Ludvík XIV. jako jeho nové sídlo namísto Louvru. Z Versailles se postupem času stal jeden z nejkrásnějších zámků na světě. Základním vstupným do zámku je cena 14 €, pro děti a jiné kategorie zde platí slevy.

Zámecké zahrady

Kromě zámku jsou hojně navštěvované i zámecké zahrady. Tyto zahrady jsou pečlivě udržované, abyste si ale naprosto vychutnali jejich krásu, je nejlepší navštívit Versailles někdy v letních měsících, kdy se vše zelená a kvete. Vstup do zámeckých zahrad stojí 7 €.

Jak rezervovat zájezd a eurovíkend

Na levé straně se nachází červeno oranžový vyhledávací box. Vyplňte vámi zvolenou zemi a lokalitu. Například jako zemi Francii a jako lokalitu Paříž. Poté stačí jen kliknout na "hledej!" a obratem se vám zobrazí kompletní přehled volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024