Muzeum Louvre Paříž

Muzeum Louvre Paříž

Zobrazte si volné zájezdy a eurovíkendy do paříže a ostatních evropských velkoměst. Stačí vyplnit vyhledávací formulář. Obratem se vám zobrazí všechny volné zájezdy.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Muzeum Louvre

Louvre platí za nejznámější a nejnavštěvovanější památku v Paříži. Toto obrovské muzeum, jehož největší cenností, již uchovává, je slavný obraz Mona Lisa od Leonarda da Vinci. Do Louvru se dostanete hlavním vchodem přes skleněnou pyramidu stojící v nádvoří Louvru. Jsou však i boční vchody.

Po zaplacení vstupného, projitím přes kontrolní zónu, kde kontrolují, zda u sebe neschováváte nějakou zbraň a po ukázání i svého příručního zavazadla se dostanete do sálu přímo pod pyramidou. Zde u velkého pultu si můžete vybrat z plánků Louvru, abyste se v tomto rozlehlém muzeu vyznali. Na výběr máte různé jazykové verze (AJ, NJ, FJ, RJ…), v češtině však chybí. Máte na výběr ze 3 vchodů do muzea pod názvy – Richellieu (francouzské a islámské umění, památky z Mezopotámie), Sully (středověké památky) a Denon (italské a španělské umění, starořecké a egyptské památky).

Co se týče focení, můžete v Louvru fotit jako o život. Sice někde najdete zákazy focení, ale turisté to jaksi nerespektují a ostrahu to nechává klidnou.

Pokud nechcete platit plné vstupné, slevy jsou jen pro děti, a jste studenti s mezinárodním průkazem, pak můžete využít možnosti prohlédnout si Louvre od 18:00 zdarma.

Jak rezervovat zájezd a eurovíkend

Na levé straně se nachází červeno oranžový vyhledávací box. Vyplňte vámi zvolenou zemi a lokalitu. Například jako zemi Francii a jako lokalitu Paříž. Poté stačí jen kliknout na "hledej!" a obratem se vám zobrazí kompletní přehled volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024